Müntide Äss


Tänase päeva märksõnadeks on uued võimalused, algused, raha, stabiilsus, turvatunne, toetus, õnn.

Inimesed võivad täna kogeda juhuslikku õnne, üllatust, pakkumisi, voolamist, head tunnet või näha uusi võimalusi. Õige aeg teha algust uute asjadega ja ettevõtmistega, mis annavad hoo sisse, kuid edasi peate ise hakkama saama ja mitte peatuma. Teiselt poolt kui olete juba midagi algatanud, näinud vaeva ja suunanud kuhugile energiat, siis võite hakata nägema tulemusi. Oluline on võtta võitudest motivatsiooni ja energiat edaspidiseks ning edasi liikuda. Tihti, miks inimestel saab aur otsa või õnn on üürike on seetõttu, et nad jäävad loorberitele puhkama. Oluline ei ole sihtpunkt vaid teekond selleni.

Inimsuhetes on teised rohkem avameelsed, sotsiaalsemad ja avatud erinevatele võimalustele. Vallalistel on täna rohkem võimalust kellegagi kohtuda või kontakti luua. Suhtes osapooled saavad tuua värskust, intiimsust ja uue loomist oma suhtesse. Ka tööalaselt on võimalik leida rohkem koostööd, algatusi, kompromissi, üksteise mõistmist ja edasiminekuid.

Numeroloogiliselt on tänase kuupäeva numbriks 1, mis toetab päevakaardi tähendust. Täna võid proovida mängida lotot, võtta riske, panna oma õnn proovile või teha mõni julgustükk. Võite kogeda rohkem toetust kui mõnel teisel päeval.

Lisaks on täna täiskuu, mida ka müntide äss sümboliseerib. Seega unistage rohkem, tehke plaane, võtke eesmärke ja proovige manifisteerida.

Võtke täna aega, et kujutada endale ette täpselt sellist elu ja keskkonda, mida tahaksite kogeda ja siis kujutage ette, kuidas te need soovid õhupalliga universumisse saadate täitmiseks. Lihtsalt uskuge, et kõik toimub õigel ajal kui ise olete selleks valmis.

Kui tunned, et sinu elus on ikka mingisugused takistused, piirangud või küsimused siis võta minuga julgesti ühendust. Vaatame üheskoos, mida tulevikul on sulle veel pakkuda.

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare