Müntide Kuningas


Rõõm elust ja tööst. Heida täna pilk tagasi oma saavutustele ja naudi oma töö vilju. Vaata, kuhu oled jõudnud, milline küllus ja rikkus Sind ümbritseb ja puhka. Täna on hea päev mõtiskleda vaikselt tulevikuplaanidele. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Suhetes on täna tähtis järjekindlus, turvalisus ja südamest südamesse suhtlemine. Müntide Kuningas viitab pikaajalisele suhtele, mis kannab läbi, kus valitseb truudus, lähedus, armastus ja õnn.

Kui Su kõrvalt puudub partner, siis võib see imeline kaart viidata, et ta on lähedal. Kaua oodatud ja igatsetud inimene on saabumas. Ta tuleb selgelt ja sirgelt, soovita Sind muuta või allutada.

„Mõttetu on nõuda jumalatelt seda, mida ise suudad saavutada,“ ütles Epikuros. Sa oled nautleja, planeerija, organisaator, kes oma elus töö läbi rahu leiab. Hoia ja arenda ennast oma elu arhitekti ja ehitusmeistrina. Lõpeta koormavad kohustused – või muuda need tööks, mida võid nautida. Ehita oma erinevatest ülesannetest ja tulemustest koguteos – oma elutöö.

Kui oled elu ristteel ja raske on valida teeotsa, siis võta minuga ühendust, vaatame koos, kuhu Su valikud Sind viia võivad.

Helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna