Müntide kuus.


Päeva võtmesõnad: heaolu, andmine, saamine, tasakaal, tänulikkus, suuremeelsus

Kaardil on kaks positsiooni: andja ja saaja. Mõlemal juhul näitab see kaart positiivset tulemust.

Täna tasuks mõelda, kas su elu on hetkel heal järjel? Kas sul on andeid või ressursse, mida sa ei kasuta, kuid millega võiks teisi aidata? Kui jah, siis võiksid kaaluda nende kasutamist selleks, et aidata teisi. Isegi kui te pole rahaliselt jõukas, aga pakute oma aega, energiat, armastust ja tuge abivajajatele, teades, et seda hinnatakse, siis see on vaimselt sama rahuldust pakkuv kui rahaline abi.

Kui otsite hetkel abi ning teil on millegi järgi suur vajadus, siis tõenäoliselt saad selle, mida soovid.

Müntide kuue nõuanne on usaldada, et iga teie panust hinnatakse ja see tuleb teile kolmekordselt tagasi.

 

Raha ja töö: Kui olete just alustanud uue äriga, siis on tulemused tõenäoliselt head. Abi mida vajad on lähedal. Ressursse on piisavalt ning muretseda pole vaja. Selle asemel otsi võimalusi, et saada, mida oled oodanud.
Neile, kes soovivad muuta oma ametit või saada ametikõrgendust näitab see kaart soodsat tulemust. Kui suhtlete inimestega, kellel on võimalus teie eesmärk täita, siis su soov täitub.
Teiselt poolt kui oled otsinud võimalust kuidas teistele või ühiskonnale kasu tuua, siis on praegu õige aeg oma plaani täide viimiseks.
Müntide kuus sümboliseerib karma energiat. Kõik, mida sa paned universumisse, kas siis hea või halb, tuleb sulle endale tagasi.

Armastus ja suhted: Kuigi müntide kuus näitab positiivsust kui see puudutab raha või karjääri, siis suhete ning armastuse teemal viitab see suhtele, kus kõik tundub olema hästi. Kui üks partner või pereliige ainult annab ja annab, kuid vastu saab väga vähe, siis müntide kuus soovitab leida suhtes parema tasakaalu.

 

Helista 900 1727 ja vali 11 ning vaatame koos, mis ees ootamas.
Ennustaja Luna