Müntide Neli


Tänase päeva märksõnadeks on endale hoidmine, kinnisus, kontroll, materialism, isolatsioon, piirid, minevik, stagnatsioon, liikumatus.

Inimesed kogevad täna rohkem enda ümber ja enda sees piiranguid. Paljud üritavad väga kontrollida kõike, et mitte lahti lasta turvatundest ja minevikust. Tegelikult meid ümbritsevad energiad tänasel päeval on pidevalt muutumises ja maailm samuti, kuid see tekitab stressi, mis viib inimesed kaitsesse, et hoida kinni mis siiani on pakkunud turvalisust. Aga kaitse tekitab veel rohkem pingeid, sest jõudu kasutatakse vastuvoolu ujumiseks. Selleks, et välja tulla ebameeldivatest tunnetest, peab usaldama elu ja iseennast. Laske elujõel ennast edasi kanda, sest kontroll ja millegist kinnihoidmine on iseenda lõhkumine. Kui ujume kaasa siis tulevad kiiremini muutused ja pääseme raskustest üle.

Paljudel võivad kerkida üles ka hirmud, sest kõik on muutumises aga ise seisame paigal liikumatult. Minevik on möödunud juba, kuid otsime ikka lohutust vanast tuttavast, see annab lohutuseks illusoorse turvatunde. Seetõttu ka liikumine ja muutused on hirmuäratavad, sest see kõik on tundmatu. Kuid hirmud on meie alateadvuse fantaasia vili ning neid ületades me avame endale uued uksed.

Inimsuhetes on põhiline märksõna täna kinnisus. Kommunikatsioon inimeste vahel on pigem väiksem. Informatsiooni ja kommunikatsiooni levik on piiratud ning hoitakse kõike iseendale. Kaart näitab ka seda, et inimestel on ka palju kinnismõtteid ja vaateid millest hoitakse kinni ning teistega suhtlus võib olla tavapärasest keerukam. Seega tasub olla täna teistega kannatlikum ja mõistlikum, anda neile ruumi kui nad seda soovivad või vajavad. Pigem hoiduda oma tunnete ja mõtete peale surumisest teistele.

Kui tunned, et oled oma elus keerulises olukorras või kahtled tulevikus, siis helista ja leiame üheskoos õnne üles.

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare