Müntide Rüütel


Tänase päeva märksõnad on järgmised: kannatlikkus, praktilisus, järjekindlus, konservatiivsus, ambitsioonikus, töökus, asjade lõpule viimine, liikumine, kasumlikus, mõistlikus, eesmärgi poole püüdlemine.

Täna on soodne aeg töö tegemiseks ja õppimiseks. Kui miskit on jäänud venima või edasilükatud, siis täna, kas tekib motivatsioon või läbi tahtejõu saate alustatu lõpuni viia. Päeva iseloomustavad ütlused: järjekindlus viib sihile ja töö kiidab tegijat. Tekib energia ja tahtejõud, et teha samme liikudes lähemale oma eesmärkidele või unistustele.

Seega tänase päeva energiad soosivad kõiki praktilisi tegevusi, lubaduste täitmist, füüsilist tegevust, finantse, loomingut/loomist ja tööd. Paljud võivad tunda ka rohkem vastutust erinevates valdkondades ja võetakse rohkem initsiatiivi, et olla juhirollis. Ka maatööd ja füüsiline töö kannab täna vilja. Täna on hea päev otsida töökohta, uusi võimalusi, sissetulekuallikaid, finantsid korda seada, tööga silma jääda, leida koostööd.

Suhetes on rohkem stabiilsed ja rahulikud energiad. Inimesed tunnevad ennast rohkem turvalisemana, mugavalt ja valmis enda ümber inimestele tuge andma. Nii mõnigi tunneb, et aeg on pühenduda ja hinnatakse rohkem pikema potentsiaaliga suhteid. Paarisuhetes ollakse ka üksteisega kannatlikumad ja on valmidus rohkem pingutada. „Kaua sõuad, kaugele jõuad“.

Sisemiselt tunnete täna, et leiate lihtsamini üles oma sisemise jõu, mis võib anda millegile uuele stardipaugu. Olge avatud ja valmis tegutsema!

Kui tunnete oma elus kuskil vastupanu, liikumatust või mingi situatsiooni mõistmatust, siis võtke minuga julgelt ühendust!

Helista 900 1727 ja vali 33

Ennustaja Sildare