Narr- võta risk ja uued teed on sulle valla


Narr tähistab nii uusi alguseid kui ka millegi vana lõppemist. Sa oled jõudmas uude järku oma elus, mis oluliselt erineb vanast. Oluline on usaldada seda, mis toimub.
Tänane kaart tähendab ka uute seikluste algust, uusi võimalusi ja uut energiat tegutsemiseks. Sa oled saamas kogemust oma elus, mis arendab sinu vaimset maailma ning aitab mõista enda ümber toimuvat. Narr viitab ka peatselt saabuvale reisile sihtkohta, kus sa varem käinud pole ning võimalus selleks saabub ootamatult. Praegu on just aeg natuke riskida ning usaldada, et saatus viib sind just sinna, kuhu vaja. Kaart julgustab sind avama enda jaoks uued uksed, sest see aitab sind avastada ka iseennast.
Samas räägib narr ka sellest, et lõpeta ära kõik see, mida oled alustanud ning ära jäta asju pooleli kuna ei julge edasi minna. Ära ole enda ja uute võimaluste suhtes hooletu.
Töökaardina räägib narr sellest, et aeg on lõpetada kahtlemine ja astuda julgelt samm edasi uue poole. Võimalusi on hetkel lõputult. Ka siis, kui töö asub hoopis teises linnas või on täiesti teise sisuga on see saam väärt astumiseks.
Armastuses tähistab narr uut seiklust, armulugu ning romantilist teekonda. Kui oled juba suhtes siis võib narr viidata ka kihlusele, pulmadele ning perekonna loomisele.
Üldiselt ütleb narr sulle, et usalda teadmatust ning ava julgelt uued uksed. Ole julge, usaldav ning tunneta oma sisemist last võttes elu rõõmuga.
Helista ja vaatame koos, milliseid riske võtta ning millised uksed avada.
Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17