Õiglus.


Märksõnad: Õiglus, tõde, põhjus ning tagajärg, ausus, tasakaal.

 

Täna tuleks kõike teha mõistusega. Kui käitume siiralt, siis oleme kaitstud ja saame vastu sama mõõdupuuga. Kõik saab alguse iseendast, peame olema ausad eelkõige iseenda vastu. Elame enda loodud maailmas, kõigel siin elus on tagajärg. Saame seda, mida oleme ära teeninud.

 

Täna tuleks vaadata oma hetke olukorda ning mõelda, kuidas sinu teod on mõjutanud sinu tänast situatsiooni? Tähtis on kaaluda kõiki olemasolevaid võimalusi ning selleks, et teha õige valik tuleb tähele panna kõiki oma eelnevaid tegusid või muidu on risk soovitud kursilt eemaldumiseks.

 

Suhetes: Kui mõlemad partnerid on olnud ausad ning õiglased, siis on see hea märk ning näitab eesolevat harmoonilist ja lähedast perioodi. Kuid, kui üks on olnud ebaaus, siis tõde tuleb lõpuks välja.

 

Töös: Ei tohi unustada aega ka iseenda jaoks. Töö ning karjäär on olulised, kuid tuleb saavutada isikliku ning tööelu tasakaal. Aeg oma lähedastele on väga oluline. Kui on vaja töö ning karjääri asjus võtta vastu riskantseid otsuseid, siis selle jaoks on praegu õige aeg. Kõik viitab, et tõenäoliselt on tulem positiivne.

 

Helista 900 1727, vali 11 ja saad vastused oma küsimustele.

 

Ennustaja Luna