Õnneratas – elu pöörab sulle soodsas suunas


Usalda saatust ning seda, et ükskõik kui keeruline ja raske on olnud siis alati on võimalus, et kõik hakkab taaskord õiges suunas liikuma. Õnneratas kinnitab, et nüüd on see aeg.

 

Vastuolud su elus hakkavad samm- sammult kaduma ning asjaolud toetavad sind. Suur võimalus on üllatavatele pakkumistele ja võimalustele. Elu saab sõna otseses mõttes hoo sisse. Kaart hoiatab vaid mitte karta uuest kinni haarata ning astuda julgelt saatusele vastu.

 

Õige aeg on manifesteerida oma tulevikku ning kuulata oma sisemist häält – see juhatab sind õigesse suunda. Usu iseenda sisemist tarkust.

 

Tea seda, et sa ei saa küll kontrollida universumi jõude kuid saad kontrollida oma mõtteid ning viia need tasakaalu universumi energiatega. Karta pole midagi,sest kõik juhtub täpselt nii nagu su parimaks hüvanguks on ette nähtud. Võid seda kohe mitte mõista kuid see teadmine tuleb kui aeg on küps.

 

Vaatame koos mida õnneratas sinu ellu on just nüüd ja praegu pakkumas on ja kuidas neid energiaid enda hüvanguks ära kasutada.

Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17