Taro Sauade Kuninganna


Päeva märksõnadeks on: energia, tugevus, tulisus, iseseisvus, emotsionaalsus, optimistlikus, unustamine, kaootilisus, plahvatav, efektiivsus, fertiilsus, ohjade haaramine, organiseerimine.

Üldiselt tunnevad inimesed ennast optimistlikult ja energiarohkelt. Täna on võimalik palju ära teha, kuid on oht ennast ära väsitada ja võtta korraga liiga palju kohustusi. Mõned inimesed võivad tekitada liigse energia pealt kaose ja asjad võivad ununeda. Seega on oluline oma energiat ja tegemisi õigesti suunata millega on võimalik palju saavutada.

Inimsuhted: suhted võivad täna eskaleeruda, kas positiivselt või negatiivselt tuliseks. Kuna päeva juhib tule element on inimesed aktiivsed, kannatlikust on vähem ja võidakse reageerida mõtlematult. Paaridel oleks soovituslik võtta midagi aktiivset ette näiteks üheskoos väljasõit teha, sportida või lõbutseda.

Raskendatud on täna maha istuda ja tõsiseid teemasid arutleda. Soositud on romantika ja kirg. Juurtšakra on täna aktiivsem, seega võib õnnestuda viljastumine. Vallalised võivad täna läbi aktiivsuse, kõrgendatud energia ja seltskondliku hoiakuga enda ellu tõmmata vastassugupoole.

Töö/raha: täna on võimalik palju saavutada, kui oma energia töösse suunata. Võivad tekkida ka uued ideed, inspiratsioon ja lahendused. Loominguliseks tööks on samuti õige päev. Edu on rohkem soositud liikuval ja füüsilisel tööl. Täna võib mõnes tekkida juhi või liidri hoiak, ohuks on konkurentsi tunne. Soositud on täna uued ettevõtmised, algatused ja organiseerimine. Kui täna alustada midagi hea energia pealt, siis tulevikus võib see soovitud tulemused tuua. Täna võib ratsionaalselt ja tasakaalukalt raha investeerida ning riske võtta sest julgus on suurem. Rahaga tasub arukalt ringi käia ja hoiduda selle põletamisest ehk raiskamisest. Pane raha pigem kasvama või tee praktiline investeering.

Üldiselt tuleb hea päev ja soodsad energiad saab enda hüvanguks rakendada.

Kui tunned enda elus katsumusi, mida on üksinda raske ületada või otsid soovitusi, siis võta julgelt ühendust. Üheskoos saame leida sobiva tee, mis viib soovitud tuleviku poole.

Helista 900 1727 ja vali 33

Ennustaja Sildare