Poodu


Tänase päeva kaart on jalgadest Poodu kaart. Päeva energiad ja peamised märksõnad on liikumatus e. paigalseis, illusioon, kinni hoidmine, piirangud, ootamine, ära andmine, vabastamine, ebakindlused.

Täna võid kohati tunda või teadvustada oma ebakindlusi. Kaart sümboliseerib seda, kuidas inimene vaatab maailma tagurpidi ehk teisisõnu läbi piirangute, ebakindluste ja negatiivsete uskumuste. Tegelikult on see kõik illusioon ja me võime igal hetkel ise otsustada, et oma maailmapilti muuta ja vaadata seda teistpidi. Kuid täna võib see olla keerulisem, sest me justkui tunneme, et oleme seotud ühest jalast ja see võib läbi hirmu meid kinni hoida. Mis paneb meid tavaliselt seotuna tundma?

See ilmneb siis kui sõltume välisest keskkonnast ja teistest. Näiteks kui ootame, et keegi midagi teeks, otsustaks või ütleks. Kui meile antakse ette piiranguid ja reegleid ning tunneme nagu meil puudub otsustusvõime. Tegelikult see kõik tuleb meile õpetama, et iseennast köitest vabastada, tegutseda ja võtta oma elu eest täielik vastutus. Kui me hoiame vanast kinni ja ootame lihtsalt muutust, siis sellega loome veel rohkem ootusi ja piirame iseenda võimekust ning vabadust.

Tänaseks on lihtsad soovitused: Kui tunned, et ootad ja oled paigalseisus, siis hakka liikuma välisest või kellegi teisest sõltumata. Kui ootad vastuseid, siis mine ja küsi. Kui seisad ja piinled kellegi pärast, siis hakka liikuma iseenda pärast. Kui mõtled kellegi või millegi peale, mis põhjustab stressi, siis liigu iseendasse ja pööra tähelepanu iseendale. Kui sa pole rahul mingi situatsiooniga, siis leia lahendus või astu välja kasvõi mõneks ajaks. Seega põhiline sõnum on ise liikuma hakata ja ennast vabastada.

Kui tunned, et oled jäänud seisma või keerulisse olukorda, siis helista ja leiame sulle võimalused.

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare