Sauade Rüütel


Tänast päeva juhib põhiliselt tule element. Täna on võimalik tunda rohkem energiat ja entusiasmi, lõpetada vanu asju, viia ülesanded lõpuni, teha rohkem kui teistel päevadel, ideede rohkus võib voolata ja energia võib minna mitmesse kohta korraga. Kuna see energiasööst on lühiajaline, siis tasub valida hoolega kuhu see suunata ja mis hetkel on kõige olulisem. Lisaks võivad inimesed tunda rohkem vabadust ja tekib tahtmine ringi liikuda. Hea päev on ka sportimiseks ja reisimiseks.

Tööalaselt on meil täna lihtsam leida motivatsiooni ja jõuda eesmärkideni. Leiame üles oma jõu ja saame seda kergusega kasutada. Meieni võivad tulla head ideed, mida hakata kohe rakendama. Suuremat edu võivad täna tunda ettevõtjad ja need kes alustavad millegi uuega. Õnn võib täna rohkem naeratada. Rahaliselt on võimalik tunda hästi või tulla üllatusi. Tasub olla ettevaatlik kulutustega, et hiljem ei tuleks ebameeldiv üllatus. Samuti tasub olla tark oma energia ja aja kasutamisega, et mitte üle tormata ja enne korraks analüüsida, kui pea ees kuhugile hüpata.

Kuna inimesed tunnevad ennast täna tavapärasemalt enesekindlamana ja on entusiastlikud siis ka suhted on paremad. Vallalistele on see hea päev kohtuda uute inimestega ja tõeliselt tunda rõõmu vabadusest. Suhtes paaride vahel võib tekkida uuesti väike leek, ollakse rohkem avatud midagi uut proovima ja tehakse rohkem plaane üheskoos kui huvid klapivad. Kui paaridel on olnud aga keerulisem aeg, siis ongi hea päev üksteisele anda hingamisruumi ja pühendada päev endale.

Tänase päeva soovitus oleks targalt kasutada oma aega ja energiat, kuulata uusi ideid ja panna need töösse. Kui energiat on üle, siis pühenda aega iseendale ja võta midagi põnevat ette.

Võta minuga julgelt ühendust ja leiame üheskoos vastused su küsimustele.

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare