Taro Eremiit


Tänane kaart näitab, et päev võib tulla mõtterohke. Inimesed kalduvad vaatama oma sisemist maailma. Mõtisklema ja läbi selle tekivad taipamised, valgustumine ja eneseleidmine. Ei maksa kohkuda soovist olla üksinda. Lubage seda väärtuslikku aega nii endale kui ka oma kallitele.

See, mis vaikuses vastu kajab on kulda väärt. Mõnikord on tagasiminek ainuke võimalik viis, mis jälle edasi juhib. Eemal igapäevasaginast ja paljudest kohustustest, kaugel nõudmistest ja tähtaegadest – kõik sõltub sinust ja sinu teemade tundmaõppimisest. Jääda vaikseks ja astuda esimene samm, kooskõlas oma intuitsiooni ja sisemise tarkusega, see tähendab olemusliku leidmist.

„Vaikus tähendab enam kui tuhat elu. Ta juhib meid vabadusse, mis on rohkem väärt kui kõik maailma rikkused. Näha iseendas peituvat tõde, vaid silmapilguks, on rohkem kui kõik taevad, rohkem kui kõik maailmad, rohkem kui kõik, mis on.“ Rumi

Kui tunned, et soovid abi, leidmaks iseendas vastuseid ja seoseid, siis võta minuga ühendust, helista 900 1727 ja vali 11. Aitan Sind hea meelega.

Ennustaja Luna