Taro Jõud


Tänane sõnum on järgmine: mingi olukord su armuelus, suhtes või tööelus nõuab kannatlikkust ja visadust.

Kaart kinnitab sulle, et vastus su tänasele peamisele küsimusele on JAH ning situatsioon selgineb 8 päeva jooksul.

 

Sul on piisavalt jõudu ja tugevust, et välja rabeleda praegusest probleemist ja ületada kõik takistused, mis su ees seisavad. Kaart kinnitab, et edu tuleb kasutades just su sisemist tugevust ja energiat. Kuid samas kaart hoiatab, et hetkel on parim kasutada teadlikust ja tundlikust, mitte julma võimu, sest vaid nii paraneb situatsioon milles oled.

 

Kaart räägib, et sul on olemas võime jääda positiivseks, rahulikuks ning mõelda loogiliselt stressirohketes situatsioonides, mis võivad su seesmist tugevust proovile panna.

Finantsiliselt ja karjääri alal näitab kaart edu, mis on kohe saabumas. Sul on olemas täiuslik retsept, et saavutada oma eesmärgid. Oled rohkem valmis kui arvad, et võtta liidri roll ja viia ellu vajalikud muutused.

 

Armastuse vallas tähendab kaart, et sul on muresid suhte või partneriga kuid oma võimega võtta paarilist nii nagu ta on ja oma kannatlikkusega saad sa olukorra ringi keerata ning näidata armastuse jõudu. Ava oma süda ning kõik saab korda.

Üleüldiselt soovitab kaart kuulata oma intuitsiooni, mitte lasta negatiivsetel emotsioonidel domineerida ning läheneda probleemidele armastusega.

 

Aitan sul rakendada oma sisemist jõudu ning juhtida oma elu seda rada pidi, mida sa ise soovid.

Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17