Taro Karikate Kaheksa


Päeva kaart julgustab lahti laskma. Just praegu on õige aeg minna lasta millestki või kellestki, kust olete kinni hoidnud. Te võite isegi teada, et seda tuleb teha kuid olete viivitanud. Tänased energiad toetavad sind suurte otsuste tegemisel.

Selle lahtilaskmisega on seotud ka tugevad emotsioonid ning soov klammerduda kuid see ei ole soovituslik sinu tuleviku mõttes.

Kaart tähistab ka eesolevat reisi või minekut, mis seotud muutustega,mis ees seisavad.

 

Karikate kaheksa ka lohutab, et kui otsused ja muutused tehtud siis leiavad palju paremad energiad tee sinu ellu ja toovad uue alguse energiat. See minema laskmine on seda väärt, et elu saaks uue suuna ning tooks hingerahu.

 

Tööelus näitab päeva kaart, et ees ootavad uued võimalused kuid enne tuleb teha otsus vana suhtes. Kui oled tundnud end pidurdatult ja rahulolematult siis tuleb teha muutus nüüd ja kohe. Kaart soovitab hakata otsima uusi perspektiive ning sind saadab edu. Finantsilises mõttes ei ole täna õige päev investeeringuteks ega laenudeks või suurteks väljaminekuteks.

 

Armastuse valdkonnas võib kaart tähistada millegi lõppu või hirmu hülgamise ees. Täna on negatiivsed emotsioonid eriti tugevad. Samas kinnitab kaart, et minevikku jätmine annab võimaluse uueks peatükiks sinu elus ning karta üksindust ei maksa. Parem suhe on ootamas, seega kui oled tundnud, et aeg on lõpetada, siis astu julgelt see samm.

Kui sul on olnud hirm uue suhte alustamise ees, sest oled haiget saanud, siis kaart kinnitab, et minevik ei loo su tulevikku ning kõik laabub palju paremini kui sa arvad. Tulevikul on sulle pakkuda rohkelt väärtuslikku.

 

Spirituaalselt näitab päeva kaart, et oled keskendunud liigselt negatiivsele, mis on tekitanud energeetilise blokeeringu. See omakorda võib tekitada aga ärevust ja masendust. Kaart soovitab enda mured lahti rääkida ja negatiivsed hirmud ümber teha positiivseteks. Aeg on fookus panna endale ja oma mõtetele.

 

Olen olemas, kui vajad abi ning nõuandeid, helista 900 1727 ning vali 17.

ennustaja Roosi.