Taro Karikate Kaks


Karikate kaks on imeline suhete kaart ja toob fookusesse märksõnad: pühendumine, sõprus, partnerlus, armastus, harmoonia, lepingud, suhted.

See kaart loob täna kergust suhetesse ja suhtlemisse. Partnerlussuhetes valitseb peamiselt harmoonia, on need suhted siis armastajate või kolleegide vahel. Karikate kaks aitab luua harmooniat kõikidesse suhetesse.

Töös näitab karikate kaks südamlikku ja toetavat töökeskkonda. Võid arvestada kolleegide toetuse ja mõistva suhtumisega, kui seda neile ka ise vastu pakud. Püüa mõista ja vaadata üleskerkivaid teemasi kolleegi silme läbi. Pikaleveninud lepingud saavad sõlmitud.

Suhetes tähistab karikate kaks armastust ja flirti, ladusat suhtlemist ja uut armumist. Olemasolevatesse suhetesse võib see kaart tuua harmoonia ja kerge suhtlemise, leppimise ja uue hingamise. Vaata oma armastatule või lähedasele nagu näeksid teda esimest korda. Žestid, miimika, kõnelaad, kehahoiak. Pane tähele, mis toimub Sinus. Märka milline imeline inimene on Sinu kõrval.
Suhet otsivale inimesele võib täna ootamatult õnn kaela sadada, inimese näol, kellega otsekui juhuslikult eluteed ristuvad.

Täna ei maksa niisama oodata – loo enda ümber harmooniat. Tasub inimestele teada anda, kui olulised nad on. Seisvaid probleeme tasub avatult ja ausalt lahendada. Nii saab kõike kuhjaga tagasi, tuleb lihtsalt kingitus vastu võtta.

Helista 900 1727 ja vali 16, vaatame mida toob karikate kaks Sinu ellu just täna.
Ennustaja Alina