Taro Maailm


Sinu kõrgemad eesmärgid on saavutatavad lähiajal, on aeg vilju noppida.
Päeva kaart viitab edule ja saavutustele. See tähendab, et mingi pikem projekt, õpingud või mõni muu tähtis aspekt su elus on edukalt lõppemas ja peagi naudid oma saavutusi. Raskused ja mured on ületatavad ja jäävad selja taha. Kui oled tundnud end tühjalt ning arvad, et midagi on su elust puudu siis see periood lõppeb. Oled tegemas õiget asja õigel ajal ja saad selle, millest oled unistanud.
Maailm tähendab ka seda et sinu elus on või on kohe tulemas ühtsus, rahu ja terviklikkus. Lase oma energiatel vabalt voolata ja tunneta kuidas sa oled ühenduses kogu maailmaga.
Karjääris või tööelus tähendab päeva kaart seda, et ees on ootamas tööalane reis. Ees ootavad mitmed head võimalused ning majanduslik heaolu.
Armastuses näitab kaart, et oled jõudmas stabiilsesse ajajärku oma suhtes. See, mida oled väga soovinud saab täidetud . Ka intiimsus suhtes paraneb ja kaart tõotab rohkem lähedust.
Maailma kaart seletab, et pane just nüüd tähele oma unenägusid sest läbi nende saad vastuseid oma küsimustele läbi oma kõrgema mina.
Abistan sind selles kuidas saad oma elus edu saavutada
Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17