Taro Mõõkade Kaheksa


Tänase päeva märksõnad ja energiad – tundlikkus, emotsionaalsus, kaugenemine, millegi/kellegi puudumine, võõrdumine, illusioonide purunemine, tähelepanu hajumine, tervise teemad, arusaamatused, üksindus, sisemised mustrid, keerulised olukorrad ja nende lahendamine, paranemine, distantseerumine, emotsioonide vabastamine.

Täna võivad inimesed kogeda raskemaid energiaid ja elulisi situatsioone. Päev võib tuua uusi väljakutseid või vastupidiselt lükata oma koopasse puhkama. Energiad toovad täna üles lahendamata teemasid, allasurutud hirmusid, haavu/mustreid jm. Mõned inimesed võivad olla tundlikumad ja emotsionaalsemad tavapärasest, mõni tunneb väsimust ja soovib rohkem puhata ning leidub neid, kes üritavad stressi maandada läbi tegevuste. Päeva energiad soosivad enda probleemide lahendamist, sest need tulevad lihtsalt üles, hakata mõistma iseennast ja oma elu paremini, vabastada minevikku ja puhastada iseennast.

Suhetes võib kujuneda päev keerulisemaks, sest üles tulevad vanad asjad, emotsioonid, välise info tõlgendamine ja vastuvõtmine on raskendatud. Täna tasub üksteise ja iseenda osas olla neutraalne, mõistev, rahulik. Mõned inimesed vajavad kaugenemist ja rahu. Iseendaga olemine on täna kõige parem ja lülitada iseennast muust maailmast välja. Enesele tähelepanu andmine ja enda eest hoolitsemine toob täna rahu ning tasakaalu.

Töö ja raha võid täna ootele panna. Kes tunneb, et soovib end maandada või leida tegevust, siis teha tööd, mis toob kasu iseendale mitte teistele. Rahalised otsused ja teod ei ole täna soositud, kuna ratsionaalse meele varjutavad emotsioonid. Oht on teha liigseid ja ebavajalikke kulutusi.

Hea päev on hoolitseda enda keha ja meele eest.

Kui sinus on tekkinud küsimusi või üritad probleeme lahendada, kuid tunned, et vajad toetust. Siis võta minuga julgelt ühendust.

Helista 900 1727 ja vali 33

Ennustaja Sildare