Taro Mõõkade Kaks


Tänase päeva märksõnadeks on keerulised valikud, vähene informatsioon, liikumatus, vastandlikkus, kaitse, illusioon, ebakindlus, hirmud, eitus, blokeeritud emotsioonid, varjud.

Täna võite kogeda ristmiku või valikuid oma eluteel. Otsustamine on täna keeruline, sest meie sees võib olla teadmatus, ebapiisav info või sisemine konflikt. Võibolla on eneses suutmatus näha tõde või võimalusi. Pigem jätke täna olulised otsused mõneks muuks päevaks ja andke endale täna piisavalt hingamisruumi ning tegelege meeldivate toimingutega.

Suhetes tulevad üles kitsad kohad. Inimesed võivad olla kinnisemad, rohkem omaette mõtlikud, kõhklustes ja kahtlustes. Emotsioonid on täna, kas rohkem allasurutud või intensiivsed. Andke üksteisele täna ruumi ja aega enesevaatluseks. Läbirääkimised ja kompromissid on rohkem soositud. Lähtuge südamest ja vähem egost.

Täna on oluline mõista oma südame häält ja mis on välised mõjutused, mis varjutavad teid. Vältige otsuseid, olge avatud uuele informatsioonile ja hoida fookust pigem positiivsel.

Kui tunned, et vajad täna tuge või toetust, ükskõik mis küsimuses, siis olen Sinu jaoks olemas.

Helista 900 1727 ja vali 33

Ennustaja Sildare