Taro Mõõkade kuninganna


Päeva kaart viitab saabuvale toele ja kaitsele. Ükskõik mis on sind muserdanud või peavalu tekitanud siis sinu elus on või on tulemas isik, kellele sa võid toetuda ning kelle empaatilisus aitab sul ka ennast paremini mõista.
Mõõkade kuninganna on võimas vihje, et vajad kedagi, kellega suhelda ja asju läbi rääkida. Selleks on tavaliselt naissoost isik, kes aitab sul näha positiivset poolt oma elus, keegi keda võid usaldada.
Kaardi sõnum on, et pane tähele iseenda mõtteid, sest just sinu mõtted ja tunded ning see kuidas nendega hakkama saad mängib suurt rolli sinu tuleviku suhtes. Täna võib su elus olla situatsioon, kus on pigem parem oma emotsioonid tagasi hoida ja järele mõelda enne reageerimist. See nõuab küll kontrolli enda üle kuid ka tulemus on sedavõrd parem.
Tööelus tähendab kaart, et võid saada hea soovituse vanema naiskolleegi poolt. See on inimene, kes sind toetab. Täna võib tulla su ellu ka ootamatu võimalus ning kaart soovitab sellest kinni haarata. Samas kaart soovitab hoida tasakaalu oma töö- ja eraelu vahel ning mitte tööelu prioriteediks seada.
Armastuses soovitab mõõkade kuninganna seda, et suuremat rõhku tuleks panna iseendale ja iseenda soovidele mitte elada vaid teiste jaoks. Hea oleks sammuke tagasi astuda ning läbi mõelda mida sina ise tahad. Samuti viitab päeva kaart sellele, et sinu tingimused partneri suhtes võivad olla pisut liiga kõrged. Kompromissid aitavad suhet taas elustada.
Tervise kohalt viitab kaart sellele et võiksid rohkem tähelepanu panna sellele, mida su oma keha sulle öelda püüab. Ära lükka edasi teadmist, et peaksid kontrolli minema. Sa saad tuge ning mured hakkavad lahenema.
Üleüldiselt on mõõkade kuningannal positiivne sõnum – need valikud, mida sa teed loovad sinu jaoks parema tuleviku ning astud sammu edasi oma hingearengu teerajal.
Vaatame koos kuidas positiivsust paremini su ellu luua, et tulevik tooks seda, mida otsid.
Ennustaja Roosi 900 1727, valides 17