Taro Mõõkade Poiss


Oled valmis uuteks väljakutseteks – need pole ehk sellised, mida ise valiksid, aga Sa oled valmis. Kas karta väljakutset või tervitada seda? Kas oled Mõõkade Poisi kombel valmis ükskõik milleks?

Mõõkade väljakutsed tulevad tavaliselt niisuguste ideede, küsimuste või ülesannetena, mis ergutavad vaimu. Ava silmad, ära lase emotsionaalsel investeeringul tõde rikkuda. Sa tead kõiki vastuseid.

Võib tunduda, et see osa, mida üks inimene haarata suudab, on väiksem olemasolevast. Kas suudad haarata ja mõista oma osa ning seda kasutada, et Su enda ja kaasinimeste elu muutuks kergemaks, teadlikumaks ja meeldivamaks? See peaks olema tänane küsimus. Sellelt pinnalt lood suure erinevuse.

Suhetes paneb see kaart otsekui proovile. Hoia mõõka käes – ära anna enda otsustamise võimalust teistele. Samas ei maksa ka kaasa minna teiste draamaga ja alustada vastuseisu. Välja võivad tulla tagaseljajutud ja Sind mitte soosivad inimesed. Pikaajalises suhtes, on hea päev vaadata üle “pisiasjade sahtel”. Tuua päevavalgele need väikesed teemad, mis häirivad aga elu ei sega. Mõõkade Poiss pakub välja lahenduse, kuidas jõuda konfliktita ühtsusesse.

Kui Sul on küsimusi enda elu väljakutsete kohta, siis võta minuga julgelt ühendust.

Helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna