Taro Müntide Äss


Müntide äss ja ka teised ässad, näitab meis peituvaid võimalusi. Oluline on avastada endas või praeguses isiklikus olukorras väljavaade, mis viib, müntide poolt kujutatud maa elemendi kaudu, heade ja konkreetsete võimalusteni, välise ja ka sisemise rikkuseni.

Müntide äss ja karikate äss on kaks väikese arkaani suurimat õnne kaarti. Müntide äss ei ole pealetükkiv, ta ootab oma avastamist. Tulemus pole mitte üksnes kvaliteetne vaid ka püsiv ja õnnestab meid sügavalt.

See imeline kaart toob endaga kaasa väärtusliku, pikaajalise perspektiiviga, võimaluse – hea ja soodsa, südant rõõmustava tehingu. Sisemise tasakaalu ja naudingud. Kõik kogemused siiani, on toonud Sind just sellesse punkti, sellesse täiuslikku nautimise hetke.

Suhetesse toob müntide äss võimaluse jõuda toimiva ja õnneliku püsisuhteni, kas läbi uue suhte või siis läbi olemasoleva suhte tõstmise uuele tasemele. Rahu ja harmoonia aeg.

Töös ja äris tähistab see kaart eesmärgini jõudmist. See võib tähistada head töötasu, preemiat, tunnustust või soodsa ja tulutoova lepingu sõlmimist.

Tunned, et oled ristteel ja vajad nõu, võta minuga ühendust, vaatame koos, kuhu mingi suund viib.

Helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna