Taro Müntide kolm


Päeva sõnum – sa ei pea üksinda kõigega hakkama saama : jõud ja edu võti on koostöös. Jagatud mure on pool muret. Sinu siseringis olevad inimesed aitavad sind sinu tegemistes ja töödes. Usalda nende arvamust.

 

Müntide kolm räägib sulle, et oled õigel teel, eriti alal mis seotud õpingute, kursuste või partnerlusega tööelus. Võid olla kindel, et oled kompetentne ja progress on käeulatuses. Samas manitseb kaart, et ära alahinda koostööd ja teiste mõtteid ja panust.

 

Karjääris ja töö kaardina tähendab see, et aeg on panustada kogu oma energia tööle või projekti, mis parajasti aktuaalne. Raske töö toob ka vastava tulemi. Usu oma visiooni. Tulemas on ka võimalik ametikõrgendus ning uus projekt saab hoo sisse.

 

Armastuses tähendab müntide kolm seda, et lähiajal tutvustatakse sulle uut inimest, kes saab sinu elus tähtsaks. Kui sa oled juba suhtes, siis viitab kaart suhete paranemisele, kompromissidele ja läbirääkimistele, mis loovad positiivse tuleviku teie vahel.

 

Tervise valdkonnas on kaardil positiivne sõnum – tervis paraneb ja tunned üleüldist heaolu. Usalda seda, mida sulle on soovitatud.

 

Kui oled teelahkmel ning segaduses, mida teha või otsustada, siis helista ja leiame vastused.

Ennustaja Roosi 900 1727 ja vali 17