Taro Müntide Kümme


Tänase päeva energiad toetavad kodu ja külluse teemasid meie ümber. Inimesed võivad kogeda rohkem lähedust kodu ja perega, keskendutakse rohkem maisetele ja praktilistele asjadele, samuti ka rahale.

Tänase päeva energiad toetavad kodu ja külluse teemasid meie ümber. Inimesed võivad kogeda rohkem lähedust kodu ja perega, keskendutakse rohkem maisetele ja praktilistele asjadele, samuti ka rahale. Müntide kümme on positiivne kaart ja sümboliseerib ka tasakaalu ning turvatunnet. Võite tunda ennast rohkem turvaliselt, koduselt, olles hetkes ja tasakaalus. Päev on tavapärasest vaiksem ja kui keegi on soovinud kiiremaid muutusi või liikumisi siis täna pigem kõik viibib ja on pausil. Soovitus on rohkem nautida päeva hetkes ja keskenduda sellele mis on.

Suhted on täna harmoonilisemad ja rahulikumad. Mõned võivad mõelda rohkem pikaajalisele stabiilsele suhtele või abielule või pere loomisele. Täna on lihtsam suhetes ka mõista üksteist, konflikte lahendada ja leida kompromiss või ühine osa. Õige aeg tegeleda rohkem pere ja lähedastega. Samuti hea päev kodus olemiseks ja igapäeva toimetusteks, mis vajavad tähelepanu. Kui peres või suguvõsas on traditsioone, siis on hea neid täna teha või alustada nendega.

Töö on täna üldiselt stabiilne, kuid finants ja raha asjades võib tulla inimestele ka positiivseid uudiseid. Energiad täna väga toetavad raha ja külluse teemasid. Kui täna tekib uusi ideid või tuleb pakkumisi, siis see võib tulevikus tuua rohkem küllust ning tasub kaaluda vastu võtmist. Lisaks võib täna otsida uusi võimalusi ja hoida silmad lahti.

Kui vajad vastuseid või nõustamist erinevates eluvaldkondades (k.a müstika ja vaimne areng) siis võta minuga julgelt ühendust.

Helista 900 1727 ja vali 11.

Ennustaja Luna