Taro Müntide Seitse


Päeva kaart ütleb selgelt, et aeg on teha väike paus ja peegeldada endale kõike seda , mis on viimasel kuul toimunud.
Oled jõudnud oma tegevusega nii öelda keskpunkti. Oled loonud hea põhja asjade arenguks ja kõik edeneb õiges suunas, võid endale seljale patsutada ning uhke olla.
Samas on hea aeg nüüd pisike vahepaus teha. Astuda samm tagasi ja kõike kõrvalt vaataja pilguga vaadelda ning mõelda kuidas oleks kõige parem edasi minna.
Tänane energia aitab ka nende vastusteni jõuda. On võimalus veel olukord või tegevus ümber pöörata ning anda kas uus suund või teha vaid mõningased korrektuurid. Aja võtmine ja peegeldamine võib aidata isegi paremate tulemusteni, kui loodetud. Otsused, mis saavad tehtud tingivad ka tulemuse. Kui tunnetad, et kõik on nagu peab, siis usalda ka seda tunnet.
Kui asjad pole läinud nii nagu loodetud ja soovitud, siis müntide seitse manitseb mitte alla andma. Ajurünnak ja mõttepaus annavad sulle potentsiaali edasiminekuks. Mõtle kõik hoolega uuesti läbi ja päeva lõpuks on asjaolud sulle endale selgemaks saanud ja oled kindlam kuidas edasi peaks tegutsema.
Finantsiliselt tähendab see kaart head- sinu tegevus töös toob ka soovitud raha sissevoolu. Päeva energia võib tuua häid uudiseid just finantsilise külje pealt. Seeme idaneb ja kannatlikkus viib sihile.
Armastuse valdkonnas viitab kaart sellele, et oled oma energiates ja romantilises elus just selle koha peal, mis on õige sinu enda arenguks. Müntide seitse ütleb, et mõttepaus aitab näha asju nii nagu need on ja mõista, mida edasi teha. Kui oled suhtes siis saad kas hea sõnumi või võimalik on isegi kihlus või plaanide tegemine kooseluks.

Helista 900 1727 ja vali 17.

Ennustaja Roosi