Taro Õiglus


Õiglus Peaingel Raahel Suure arkaani kaart tähistab peaingli kohalolu meie tegemistes ja toimetamistes läbi elu kuid eelkõige ilmutavad need valgusolendid meile ennast armastaval moel siis kui tunneme, et oleme valmis vastu võtma, kuulama ja aktsepteerima nende sõnumeid.

Selle nädala läbivaks teemaks on Õiglus. Tähelepanu keskpunktis on meie uskumused, väärtussüsteem ning see, kuidas ja kas seisad enda uskumuste eest. Oleme tihti elus valikute ees ning peainglid tuletavad meile meelde, et teeksime otsused mis tulevad südamest ning mis on kooskõlas meie hingeplaaniga kui ka kollektiivse missiooniga.

Selle nädala tsitaadiks on “Jumal, anna mulle jõudu aktsepteerida seda, mida ma ei saa muuta, julgust muuta seda, mida ma saan ning tarkust nende kahe vahel vahet teha”-Dale Carnegie. Õigluse kaardi energiad kõnelevad meile ka Maagi (koostöö loodusjõududega, aktiivne, väljapoole liikuv, meesaspekt) ja Ülempreestrinna (intuitiivne, sisekaemuslik, naisaspekt) integreeritud ja tervendatud omadustest.

Nii nagu külvame, nõnda ka lõikame ütleb Kreeka maa-jumalanna Themis ning tasub meeles pidada, et olukorrad oma olemuselt on alati neutraalsed. Inimestena oleme Loojad ning koosloome viljad on need mida nopime. Kui tunned, et vajad juhatust kutsu peaingel Raaheli läbi rohelise valguse. Roheline on ka Anahata e. südametsakra -värv.

Raahel on peaingel, kes loob suhetes harmooniat ja ta saab meid aidata, kui peame langetama teisi inimesi puudutavaid otsuseid. Lisaks on hea hoida sellel nädalal enda läheduses rohelisi poolvääriskive nagu peridoot, serpentiin, nefriit ja ka vääriskivi smaragd mis on eriti võimas südame tervendaja. Roheline värv on ka kasvu, tasakaalu ja harmoonia värv seega viibi võimalikult palju looduses, kuula ja vaata läbi hingesilmade sest universum kõneleb meiega igal sammul.

Südamevalgust ja kõige uue algust, helista 900 1727 ja vali 15.

Ennustaja Amara