Taro Sauade Kuus


Tänase päeva märksõnadeks on õnn, võimalused, võit, tunnustus, toetus, tugevus, stabiilsus, positiivsed sõnumid.

Tänane päeva võib väga positiivseks osutuda, kui oled varem vaeva näinud ja nüüd sinu töö kannab vilju. Kõik mida oled külvanud see on valmis lõikuseks. Kui oled midagi tänaseks saavutanud, siis võid kindel olla, et sind ümbritsevad inimesed, kes seda tunnustavad ja mõned võivad sulle ka alt üles vaadata. Võimalus on täna ise kasvada liidriks. Kui oled oma pingutustega silma jäänud, siis nüüd võidakse sulle ka preemiat ja kiitust jagada.

Suhetes on rohkem stabiilsust. Kuna osa inimesi võib täna kogeda võite ja rohkem enesekindlust, siis tahavad nad seda oma lähedaste ja paarilistega jagada. Täna ületatakse rohkem oma hirme ja ebakindlusi.

Kuid ole ettevaatlik uhkuse ja egoga, kuna täna võib olla ka inimestel liigne enese upitamine. Mõned isegi tunnevad vajadust minna tunnustust ja kiitust otsima, et saada kinnitust iseendale, kuna sügaval sisimas ollakse ebakindel. Võidakse kogeda ka kadedust, kui välismaailm ei paku veel soovitud tulemust kindlal kujul.

Üldiselt on positiivsete energiatega päev, kus on rohkem häid sõnumeid. Enesearengus on võimalik takistada ka enda teel olevaid piiranguid ja takistusi. Olge täna julgemad, enesekindlamad ja tänulikud kõige hea eest, mis on teie elus ja on tulevikus tulemas.

Kui soovid rohkem teada saada oma tuleviku ja võimaluste kohta, siis võta minuga julgelt ühendust ja vaatame üheskoos.

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare