Taro Surm


Surma kaart sümboliseerib millegi lõppu ja uue algust, see on transformatsiooni kaart. Paljudele võib see kaart tunduda hirmuäratavalt, aga tegelikult on see neutraalne ja näitab üleminekut ühest teise.

Täna võivad inimesed kogeda tavapärasest rohkem muutusi enda ümber. Mõned inimesed võivad lihtsalt tunda, et nende tähelepanu on rohkem suunatud märgata muutusi enda ümber. Täna võib saabuda kohale teadmine, kui suuri muutusi ja arengut oled läbi teinud ning kuidas vana on minevikku jäänud. See tähendab, et oled elus peatüki sulgenud ja nüüd teadlikult oled valmis uuteks sammudeks. Päeva jooksul võivad ka plaanid, mõtted, inimeste soovid ja muu kiiremini muutuda.

Kaart võib ka tähendada, et muutused mida keegi on oodanud jõuavad kohale. Samuti paljud vastamata küsimused leiavad vastuse. Need, kes on millegist liigselt kinni hoidnud või paindumatud tulemuse suhtes võivad eitava vastuse saada, et muutuda tulevikus rohkem paindlikumaks ja mitte klammerduda.

Mõned aga võivad täna hakata liikuma muutuste poole, kui hing seda ihkab, kuid see teekond on tavapärasest pikem ja hakatakse läbi tegema olulisi elu õppetükke.

Soovitused tänaseks on lahti lasta klammerdumisest, minevikust ja vastupanust muutuste suhtes. Peab harjuma ja mõistma muutusi kui enesearengu võimalust, siis need ei ole enam nii valulikud. Olge avatud positiivsema tuleviku suhtes.

Kui tunned hirmu, ebakindlust või kõhklusi oleviku või tuleviku suhtes, siis saame üheskoos vaadata julgelt tuleviku võimalusi.

Helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna