Taro Torn


Märksõnad: äkiline muutus, väline segadus, ootamatud sündmused või väljakutsed, uus algus, kaotus ja häving.

Kaootiline, tume ja sünge torn on otsekui kõikide hädade ja konfliktide kehastus – välised muutused, järsk liikumine, ettenägematud sündmused väljastpoolt, see kõik on meie elu osa. Ootamatu kriis äratab meid tõe suhtes üles. Uue jaoks ruumi tegemiseks on tarvis vana eest hävitada.

Me ei saa midagi eeldada, klammerduda tõekspidamistesse või arvamustesse, mis ei tule meile kasuks. Torn viitab alati vajadusele muutuda, et järgnevatele väljakutsetele sirge seljaga vastu astudes, astuda samm helgema tuleviku poole, vabanenuna ja kindlameelselt. Teadmisega, et kõik halvim on juba selja taga. Vanade ideede, mis põhjustasid kaost ja ahastust, lammutamine, teeb ruumi uue ehitamiseks. Ehita midagi paremat ja ilusamat seal, kus seisis just Sinu „vana torn“.

Radikaalne pööre ei muutu üleöö aktuaalseks. Ära oota liiga kaua. Ole kohal ja avatud. Ära kinnista midagi, mis hiljem võib osutuda lõhkeaineks. Mobiliseeri oma jõud, paku oma toetust teistele ja oska seda ka vastu võtta.

Võta minuga ühendust, helista 900 1727 ja vali 13. Vaatame mida toob Torn täna Sinu ellu ja kuidas seda enese kasuks pöörata.

Ennustaja Sof