Tarokaart Karikate Neli


Päeva kaart soovitab läbi mõelda mis osa sinu elust on seisma jäänud või blokeeritud. Sinu fookus on olnud sellel, mis on su elus valesti või halvasti ning seetõttu ei pruugi sa näha kuidas edasi minna ja seisakust üle saada. Kui tunned, et sa ei tea mida teha ning sa pole motiveeritud, siis astu samm tagasi ja mõtle uuesti läbi, mis tegelikult tähtis on.

Karikate neli räägib, et tegelikult seisab vastus sinu ees ning läbimõtlemine muudab su situatsiooni ning aitab lahenduseni. Lastes oma kahtlustel ja hirmul minna toob sulle edu. Aktsepteeri oma elu nii nagu see on ning muutused on vabad tulema. Sul tuleb vaid silmad avada ning näha võimalusi endas ja oma ümber.

Karjääri osas viitab kaart sellele, et võid olla väsinud oma tööst ning sul puudub motivatsioon kuid hetkel on tähtis see, et sul on töö ja stabiilne sissetulek. Kui sa aktsepteerid asju nii nagu need on ning püüad oma tööd tänuga teha siis uued võimalused tulevad iseenesest su ellu.

 

Ka armastuse vallas tähendab kaart, et oled oma suhet, paarilist ning armuelu üleüldiselt vaadanud negatiivselt. Kaart soovitab raisata vähem aega tülitsemisele ja vihastumisele ning rohkem aega kõigele positiivsele. Kui see inimene on sulle haiget teinud siis nüüd on aeg leida lahendus või lahkuda. Kui sa oled üksik siis kaart lubab uue inimese tulekut su ellu lähiajal.

 

Üleüldiselt soovitab kaart olla positiivne igas elu aspektis sest vaid nii lood enda ümber energia, mis lubab muutustel tulla.

 

Vaatame koos kuidas üle saada blokeeringutest su elus ja kuidas positiivseid muutusi enda ellu luua.

Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17