Tarokaart Karikate Rüütel


Loova ja unistava karikate rüütli sõnumiks on uued suhted ja sõbrad. Olukorrana viitab ta puhukusetundidele – raugele seltskondlikule ajale, koos lõputute võimaluste üle unistades. Uuri läbi oma tõekspidamised, need on nagu rüütli raudrüü, mis Sind ümbritseb ja saadab. Lase koos karikaga esile tõusta oma armastus ja sõbralikkuse pool ning järgi seda kogu oma olemusega. Kui Sinu maailma vaatamise prillid on liiga roosad, siis võta need eest ja usalda oma imelist südamlikkust.

Suured tunded ja kirg, eluunistused ja tähtsad isiklikud eesmärgid on alati ka usuküsimus. Selles kaardis avalduvad rahu valmidus ja peenetundelisus. Olla valmis rahuks ja armastuseks ning läheneda teistele inimestele – see on ülesanne, mis kõlab lihtsamalt, kui tegelikult on.

Töös tähistab karikate Rüütel soodsat ja soosivat töökeskkonda, rahulikku ja pingevaba õhkkonda, kus on võimalik rõõmsameelselt ja mängleva kergusega oma ülesandeid täita.

Suhetesse toob Karikate Rüütel rõõmsalt ja südamlikult veedetud aega, kohanemisvõimet, turvalisust ja suhte muretut algust. Lisaks sellele on Karikate Rüütel lepituskaart, mis väljendab vastastikust mõistmist, kus sõnad on üleliigsed.

Ela tänane päev kui rahutegija. Rõõmusta teisi inimesi ja saa osa nende rõõmudest. Kui armastad, tee armastusavaldus, kui sõnad tunduvad liiast, siis lase südamel rääkida.

Vajad abi suuna valimisel või oma südame mõistmisel? Helista 900 1727 ja vali 21.

Ennustaja Geesa