Tarokaart Kuu


Märksõnad: intuitsioon, sisemaailm, emotsioonid, alateadvus, tundlikkus, loovus.

Kuu tähistab meie suurenenud tundlikkust ja loovust. Sügavat hingelist seost eluga. Me kõik oleme osa suurest elu voolust, mis näitab ennast tõusus ja mõõnas, igaveses tulemises ja minemises. Täiskuuöö võib olla rahutu, kui on tunda elu kõrgusi ja sügavusi, seda maailma ja teispoolsust. Kuu näitab hinge tipphetki ja kuristikke, lootusi ja hirme, mälestusi, ootusi, animaalseid reflekse ja pühasi tõotusi. Meie tunded võimaldavad meil sügavalt kogeda rõõmu ja kannatusi.

Kuu on kaart, mis näitab meie alateadvuses olevaid mõtteid, tundeid ja hirme. Tähistab suurenenud tundlikkust, loovust ja kunstnikuhinge, kes saab inspiratsiooni saladuslikelt jõududelt. Sümboliseerib tihti melanhooliat, igatsust millegi järgi, sisemist kurbust. Kuid kõik, mida näitab meile Kuu, tuleb meie enda sisemaailmast, mitte kusagilt väljast. See imeline kaart kutsub üles vaatama enda sisse. Usaldama oma intuitsiooni, ennast paremini mõistma ja teistele väljendama.

Suhetes võib näidata Kuu, et tihti ei ole asjad sellised nagu meile pealtnäha või esmapilgul paista võib. Võimalikud on teineteisest mööda rääkimised, mille all kannatab kogu suhte harmoonia. Need on just emotsionaalsed piirkogemused, mis meid kõige intensiivsemalt maailma ja inimestega seovad.

Helista 900 1727 ja vali 20. Vaatame, mida toob tänane päev just Sulle.

Ennustaja Lizette