Tarokaart Maailm


Maailm – naeratame ja maailm naeratab meile vastu! Üks ajajärk on lõppemas ja algamas uus. See on suurte muutuste aeg ja meil on oluline osa oma elurollis mängida. Meie elu valikutest sõltub kogu Universumi peegeldus, seega muudad enda valikutega kogu maailmapilti.

Meie teadvusetasand on meie tasand maailma mõistmiseks. Hoides enda vibratsioonitase ehk armastamise võime kõrgel ja saades kogeda oma elus kõrgete vibratsioonidega kogemusi. Armastus, hellus, koosolemise rõõm, ühtsusteadvus, meisterlikkus, need on kõik sellesama teadvusetasandi peegeldused, kus viibid.

Me kaasloome oma maailma ja oleme edukad kõikides eluvaldkondades. Küllusteadvus, rikkus, meeldivad suhted ja õnnestumised on meie tee. Oma valikutega saame aidata ka teisi julgustada tegema valikuid, mis neile meeldib. Seega tasub valida olla igas hetkes parim, mis olla oskad ja mitte anda alla ka keerukates olukordades. Elu on täis üllatusi ja ootamatuid meeldivaid lahendusi. Ärilised ja vaimsed kordaminekud. Oskuslik maailmakäsitlus.

Seaduspära nägemine vastavalt enda käitumisele ja valikutele. Uute kogemuste juurutamine. Heaga harjumine. Julgus vastu võtta kõik meeldiv ja jagada maailmaga tänu ja rõõmuga. Armastuse tee on Meie tee. Kõikide küsimuste korral helista ning aitan Sind.

Vali 900 27 17 ja vali 17. Ennustaja Miranda