Tarokaart Mõõdukus


Märklaused: Mõõdukus kõiges, koostöö ja ühised ideed, iseenda kammitsemine, tasakaal tegutsemise ja mõtisklemise vahel, parema ajahetke ootamine

Täna soovitab päevakaart hoiduda liiga impulssiivsetest otsustest ning tormakast tegutsemisest. Tegutse praeguses olukorras tasakaalukalt ja läbimõeldult. Sa saad parema tulemuse, kui analüüsid olukorda uuesti ning muudad lähenemist.

Tea, et kui oled minevikus käitunud läbimõtlematult ning impulssiivselt, siis nüüd saad seda asja parandada. Kui aga oled plaaninud teha järske elumuutusi, siis see kaart palub sul kõiki otsuseid kaaluda rahulikult ja metoodiliselt.

Käesolev kaart julgustab teistega koostööd tegema, et näha olukorda nende vaatevinklist. Kaastunne ja leebus aitavad kaasa ka unistuste manifesteerumisele. Ka andestamine toob tervenemise, mis loob pinnase uute asjade alustamiseks.

Oluline sõnum, mida tahab kaart meelde tuletada on see, kui oluline on oma energiaid laadida ja taastada entusiasm.

Kui tunned, et keha ja vaim on tasakaalust väljas, stress ja ülekoormus võtavad võidu, on parim võtta aeg maha ja end laadida. Kellele sobib looduses viibimine, kellele jooga, kellele uni.

Nõuanne tänaseks on see, et kõik, mida me elus on parasjagu, on meile kasulik, tuleb olla mõõdukas kõiges, nii saad elada harmoonias.

Helista 900 1727 ja vali 19 ning vaatame, mida toob Sulle tänane päev.

Ennustaja Angeli