Tarokaart – Mõõkade Äss


Võtmesõnad: selgus, ausus, objektiivsus, probleemi lahendamine, faktidele silmavaatamine, teadmine, kuidas edasi minna, illusioonide läbiraiumine, loov impulss, algus.

Nagu kõik ässad, näitab ka mõõkade äss, et saabumas on läbimurre, elu muutev sündmus, olukord. See terav ja jõuline mõõk on võimeline lõikama läbi kõik valed ja pettused ning paljastama tõe.

Suhetes näitab mõõkade äss, et just täna on hea aeg arutada oma partneriga olulisi küsimusi, suhelda teemadel, mida olete vältinud. Arutelu võib kiskuda küll tuliseks ent nii saavadki ka sügavale kappi peidetud asjad päevavalguse kätte tiritud ja armastusega lahenduse. Pikas perspektiivis muudab see suhte ainult tugevamaks ja kindlamaks.

Kui suhe on juba pikalt käärinud, siis aitab mõõkade ässa vahe tera lõigata välja kogu toksilisuse teie suhtest.

Töös tähistavad ässad alati uut algust, nii ka mõõkade äss. See imeline kaart võib kujutada uut töökohta, ametit või karjääri, mis pakub palju mõnusat intellektuaalset väljendust ja stiimulit.

Rahaasjus näitab see kaart, et eelistada tuleb oma mõistust tunnetele.

Hoolitse mõtlemise ja tegutsemise kokkusobivuse eest. Vabasta end kahtlustest ja kahemõttelisusest. Tugevnda end selles, mida tead ja arvesta sellega, mida ei tea.

Kui Sul on küsimusi või vajad juhatust siis helista 900 1727 ja vali 11.

Ennustaja Luna