Tarokaart Mõõkade Kaks


Mõõkade kaks võtmesõnad: duaalsus, piirang, eitamine, kättesaamatus, barjääride püstitamine, mõistlik ja stabiilne meel, rahulikkus, intellekt ja loogika, kolmas silm, alternatiivid.

Tänane kaart viitab raskustele valiku tegemisel. Võimalik, et valikuid on liiga palju ja sellest tulenevalt on probleemile lahenduse leidmine raskendatud. Kaardi soovitus on kaaluda mõistusega kõiki plusse ja miinuseid, tunnetada südamega ja alles siis langetada otsus. Kindlasti ei ole kasu probleemi eitamisest, silmade kinni pigistamisest, lootuses, et teema lahtub ise.

Suhted ja armastus: Mõõkade Kaks on seotud partnerluse ja tasakaaluga. Mõtiskle ja hinda täna, kas suhted on tasakaalus? Mis aitaks kaasa tasakaalu loomisele? Probleemide korral suhtes võib kommunikatsioon luua täna imesid – väljendage end ja oma vajadusi selgelt ja läbi armastuse.

Vallalistele näitab kaart väikest ummikseisu, võib olla raskusi edasi liikumisega ja kõik näib otsekui blokaadi taga. See on vaid illusioon.

Töö: mis puutub töösse, siis võib teile praegu tunduda, et olete takerdunud ja tammute justkui ühel kohal. Olge kannatlik ja vältige inimeste survestamist oma otsust järsult tegema. Kaaluge enne lõpliku otsuse langetamist põhjalikult. Üheksa korda mõõda, üks kord lõika võiks täna suurte tähtedega töölaua kohale kirjutada. Vaadake ka alternatiivsete lahenduste poole ja alles siis astuge esimesed sammud, täis kindlust, kergema homse poole.

Kui tunned, et vajad abi valikute nägemisel, siis helista 900 1727 ja vali 22. Aitan Sind meeleldi.

Ennustaja Meeri