Tarokaart Mõõkade Kuningas


Tänase päeva märksõnadeks on struktuurid, moraal, intelligentsus, loogika, jõud, vestlused, ausus, ratsionaalsus ja distsipliin.

Täna on esiplaanil maskuliine energia ja toimetamine. Kõik argipäevased toimingud, töö, struktuurid ja protsessid toimivad hästi. Inimesed on meelestatud tasakaalukalt, mõistavad fakte ja intelligentsi. Tulemusi toovad konstruktiivsed ja tasakaalukad vestlused, läbirääkimised, rutiinne töö, progress, kõrged standardid ja professionaalsus. Õige aeg on teha asju ja mitte ainult mõelda.

Suhetes ei ole ruumi täna emotsionaalsusele ja selle eest ka põgenetakse, inimesed ei ole täna sellel lainel. Üksteise emotsionaalset seisundit ei mõisteta nii kergesti ja suhete teemad peaks edasi lükkama. Samas mõned soovivad täna näha oma partnerites lojaalsust, austust ja praktilist poolt. Võivad tekkida ka konstruktiivsed vestlused ja vaidlused, mis avardavad mõlema poole maailmapilti.

Täna on ideaalne päev praktilisteks asjadeks nagu töö, kodu, karjäär, raha jms. Suhted ja südame teemad lükake mõnele teisele päevale, sest põhiliselt on inimesed oma peas ja mitte südames. Kasutage tänase päeva energiat, et olla praktiline ja teha ära asjad, mis on jäänud ootele või edasi lükkunud.

Kui soovite näha oma isikliku tuleviku võimalusi, siis võtke julgelt ühendust!

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare