Tarokaart Mõõkade Poiss


Tänase päeva märksõnad on hilinemine, plaanid, kaitse, õiglus, ettevaatlikkus, kaalutlused, ratsionaalsus, kainemõistus, teravus, kommunikatsioon, otsekohesus, kuulujutud.

Üldised energiad võivad täna panna plaanid ja ideed ootele, asjad peatuvad ja inimesed, kas peavad ootama või asju edasi lükkama. Võite kogeda enda või teiste puhul kaitses olekut, kahtlustamist, ebausku ja valves olekut. Täna tasub olla kannatlik kõige ümbritseva suhtes, enne kui räägid või teed midagi siis mõtle mitu korda üle, kas see on vajalik ja õige hetkel. Mõned võivad sattuda suhtlemisel liigselt jutukaks ja levitada infot, millel ei ole tõepõhja all või on üle paisutatud vaatenurk. Inimesed võivad kalduda liigsele subjektiivsusele. Tänane päev on pigem õppimiseks, süvenemiseks, planeerimiseks, oma töö või plaanide üle kontrollimine/hindamine, uurimustööks õige aeg.

Suhetes hoidu väikestest tülidest ja arusaamatustest. Suuremad lahkarvamused lahenda ilma emotsioonideta ja ratsionaalselt. Ära lase ennast täna mõjutada ega draamadesse tõmmata, sest kellelgi pole õigust, mida taga ajada ja seda tehakse lihtsalt emotsioone ajel. Päevavalgele võivad tulla ka mingid jutud, inimesed võivad ka rohkem ringi hiilida ja selja taga arutleda ja konkurentide suhtes tasub valves olla. Inimesed võivad jaguneda kaheks, kus ühed avaldavad oma arvamust väga otse ja teised, kes panevad ette maski.

Kui Sa tunned, et sul on õhus vastamata küsimusi ja vajad vastuseid oma elu kohta, siis võta minuga julgelt ühendust.

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare