Tarokaart Mõõkade Üheksa


Tänane päev võib olla tavapärasest emotsionaalsem ja pingelisem paljudel. Võivad veel viimased mineviku teemad üles tulla, inimesed reageerivad üle, mõni hirm võib minevikust ennast kergitada, kahetsuse tunded tulla, pinged kerkida või ebakindlust tunda. Samuti uni võib tavapärasest rahutum olla või veidramad unenäod. Inimeste enda sisemine emotsionaalne mustus tahab tulla pinnale, et seda puhastada uueks tsükliks.

Oluline on täna jääda rahulikuks, jälgida iseenda emotsioone ja mõtteid. Olge mõistvamad ja andestavad nii iseenda kui teiste osas. Mõistke, et paljud situatsioonid on ajutised, negatiivsed mõtted mõjutavad reaalsust ja muudavad asjad meie peas ebareaalseks. Pidage meeles, et te ei ole teie mõtted ega emotsioonid, need ei defineeri teid ega teie elu. Laske lahti igasugusest negatiivsusest ja ebameeldivusest, ärge pange liigseid tähendusi sinna taha. Jääge tugevaks ja iseendale kindlaks.

Täna on soovitav mitte võtta otsuseid vastu, vaid olla vaatleja igas olukorras. Plaanid ja tegevused võivad olla häiritud. Mõista teisi inimesi ja ümbritsevat rohkem. Oma ego vajadused jäävad täna tahaplaanile, mis võib emotsionaalset valu tekitada.

Leidke täna üles oma sisemine enesekindlus ja ületate ka edaspidi kõik raskused teel. Kõige olulisem on usk iseendasse ja oma võimetesse. Kui olete ikka liiga tundlik täna, siis olge hell ja pakkuge täna endale midagi head. Leidke vaiksem koht ja nautige lihtsaid asju.

Kui sinu elus on keerulised situatsioonid või vajad juhendamist helgema tuleviku poole, siis võta minuga ühendust ja leiame sulle lahendusi.

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare