Tarokaart Müntide Kuus


Täna on õhus soodsad energiad. Päeva märksõnadeks on abivalmidus, andmine, saamine, koostöö, sotsiaalsus, võimalused, küllus, tasakaal, raha, soodsad tuuled, elurõõm, õnn, avatus, tänulikkus, väärtused, suuremeelsus, voolamine.

Inimesed on täna, kas andja või saaja energias, mis on tavapärasemast rohkem tasakaalus, sest inimeste südamed on rohkem avatumad. Kui tunned ennast täna külluslikuna, siis on õige aeg pakkuda abi teistele, teha kingitusi, olla suuremeelne, anda maailmale ja ühiskonnale midagi või teha heategevust. Kui tunned end abivajajana, siis nüüd on aeg panna ego kõrvale ja vastu võtta kõik mis tuleb. Eriti soodustatud on ületada hirmud abi küsimisel, sest seda tehakse heameelega. Kui millegi vastuvõtmine on keeruline, siis tasub alustada nõu küsimisega. Mingid probleemid või katsumused võivad täna ise laheneda või laabuda, võib tulla selgust ja head informatsiooni. Kui on olnud takistused, siis nüüd on võimalik nendest läbi voolata.

Samuti on õhus palju uusi võimalusi, sest inimesed teevad rohkem koostööd ja avatumad sellele. Kui tekib tunne täna õnne proovida, siis kuulata oma intuitsiooni, kuna küllus on õhus. Soodsad tingimused on raha asjades, kui on soov investeerida või leida uusi allikaid.

Romantilistes suhetes tuleb ette ka rohkem positiivseid hetki. Üksteise mõistmine ja samale lainele saamine on lihtsam. Suhetes on rohkem südame avatust ja usaldust. Võimalus on lahendada tülid või erimeelsused.

Kui tunned, et vajad täna nõu või abi, siis olen Sinu jaoks olemas.

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare