Tarokaart Müntide Poiss


Müntide poiss kuulutab ette meile avanevat võimalust. Arvestades, et mündid esindavad maaelementi, on tegu väga konkreetse või kasuliku ettepanekuga. Tegu võib olla võimalusega sõlmida kasulik tehing või tutvuda uue ülesandega, teisalt poolt aga ka väljavaatega saada meeleline kogemus. Väljastpoolt tulenevale impulsile on tunnuslik reaalsus ja konkreetsus.
Kutsetöös tähistab müntide poiss meeldivat ülesannet , uut projekti või plaani, mille elluviimisel osutatakse abi ja toetust. Võib ka vihjata võimalusele leida tööd, teenida raha, saada töökoht või sõlmida kasulik tehing.
Isiklikes suhetes väljendab kaart soodsat võimalust püsiväärtustega kogemuste omandamiseks. Spekter ulatub ühekordsest meelelisest võimalusest püsisuhte loomiseni. Olemasolevates suhetes vihjab päevakaart alati tugevale impulsile , mis kätkeb endas seni vaidlusalusteks olnud küsimuste selgitamist ja tõhusaid ajendeid tulevaste arenguprotsesside tarbeks.
Päeva nõuanne on usaldada täielikult oma vaistu, mis juhatab Teid hea võimaluse juurde. Olge valmis seda võimalust kasutama ja teiste abi vastu võtma.
Helistage 900 1727 ja valige 11 ning vaatame, mida Teile tulevik toob.
Ennustaja Luna