Tarokaart – Narr


Märksõnad: usu proovile panek, loovad lahendused, ootamatud võimalused, sõltumatus, positiivsed väljakutsed.

Narr viitab uutele algustele ja lapselikule entusiasmile. Täna võid märgata, et elus eksisteerivad ootamatud võimalused ja üllatused. Oluline on need vastu võtta, olla muretum, lapsemeelsem ning usaldada seejuures saatust.

Siiski tuleb meeles pidada, et liigne uljaspäisus, tormakad otsused ning liigsed riskid võivad olukorrad pingelisemaks muuta.

Täna tuleb kuulata oma sisemist juhatust, järjekindlalt liikuda oma unistuste suunas, mis aga puudutab konkreetseid samme, siis olla avatud ka teistele ideedele. Võid vajada veel mõne asjatundja nõuandeid, kuid ära lase millegil end takistada. Otsi aktiivselt Sulle olulist informatsiooni.

Tänane päevakaart võib viidata, et ees seisab uus ja põnev eluperiood – olgu selleks lühiajaline seiklus või pikaajaline projekt. Oluline on säilitada usk ja pühenduda unistustele! Liigu kindlalt edasi!

Samuti ütleb kaart, et midagi ei tohi kahetseda, veel vähem muretseda mineviku pärast. Parim tuleb kaasa võtta, ülejäänu lahti lasta ning asuda julgelt teele. Olles spontaanne, saab oma elu põnevamaks muuta!

Helista 900 1727 ja vali 11 ning vaatame, mida toob Sulle tänane päev

Ennustaja Loore