Tarokaart Õnneratas


See imeline kaart toob fookusesse märksõnad: hea õnn, hea saatus, muutus, karma, hingesugulased, võimalus, elutsüklid.

Kui välja ilmub Õnneratas, siis on kindel, et õnn on muutumas, see võib tähendada loteriivõitu kui ka lihtsalt üldist õnne. Saatus pöördub.

Õnneratas sümboliseerib ka igavesi tsükleid elus, mida me kõik oleme kogenud ja jätkuvalt kogeme. Teatud määral ka saatust; see, mis on ettemääratud tulema, see ka tuleb. Sündmuste näiliselt kummaline pööre tagab, et saate, mis kuulub teile.

Suhetesse toob see kaart pöördeid ja ootamatusi. Kogete, et kõik sujub ja tulevik on paljulubav. Vahel viitab Õnneratas ka armastusele esimesest silmapilgust, miks mitte lasta imel juhtuda.

Tööl võib olla raske keskenduda, iga väiksemgi asi võib viia tähelepanu kõrvale või tunnete püsimatust ja soovi alustada pidevalt midagi uut. Aitab suurema ülesande tükeldamine väiksemateks. Keskenduge lühikestele ülesannetele ja lühematele vestlustele.

Saatusega toimetulek väljendub selle töötlemisel, mis elus „juhtub“, kuidas suhtud määramatusse. Uued algused on tulemas! Võta minuga ühendust ja vaatame koos, mida toob Õnneratas just Sinu ellu.

Helista 900 1727 ja vali 13

Ennustaja Sof