Tarokaart – Sauade Äss


Tänase päeva märksõnadeks on algus, sisemine tuli ja loomine. Üldiselt tähistab kaart uusi alguseid ja häid uudiseid. Lisaks ka uusi ideid, kirge, entusiasmi, peale hakkamist, potentsiaali, julgust, spontaansust ja tegevusele asumist.

Kui sa viimastel päevadel oled soovinud oma ellu muutusi või uusi alguseid, siis täna on sul rohkem õnne ja energiat, et teha reaalseid samme sinna poole liikumiseks, sest noorkuu loomise mõjud on samuti veel toetamas.

Päev võib tavapäraselt kiirem olla nii füüsiliselt kui mentaalselt. Sul võib palju mõtteid ja uusi ideid tulla, samuti uut informatsiooni sinu juurde jõuda. See kõik annab energiat ja motivatsiooni, kuid paljusid võib ka väsitada. Kui sa oled enne kahelnud asjades, neid edasi lükanud või mingite asjaolude tõttu pausile pannud, siis nüüd kui tulevad uued mõtted on aeg kõik liikuma panna ning teha vajalikke samme selleks. Praegu on võimalik läbi tegevuste luua kiiremaid tegevusi.

Töös on kindlasti aeg tegutseda ja kasutada oma energiat millegi saavutamiseks. Raha seisud võivad ka hakata paranema, kui sa oled varem selleks astunud vajalikke samme.

Täna on õige aeg loominguks ja hobideks. Täna kuula oma intuitsiooni ja lase oma loomingu mahlad valla. Inimesed pigem väldivad rutiinseid ja ebameeldivaid tegevusi ning fookus läheb millegi uue otsimisele, mis paneb südame helisema.

Suhetes on rohkem kergust ja inimesed on rohkem avatud uutele ideedele ja ettevõtmistele. Täna võite julge olla ja ise suhtes initsiatiivi näidata. Kuid hoidke teemad ja koosviibimised positiivsed ning kerged. Mõningate jaoks võib suhtes tulla täna rohkem särtsu ja flirti.

Kui soovid endale isiklikku pikemat ennustust, siis võta minuga ühendust ja vaatame üheskoos tulevikku.

Helista 900 1727 ja vali 33.