Tarokaart Sauade Äss


Tänase päeva märksõnadeks on alguse tuli ja loomine. Üldiselt tähistab kaart uusi alguseid ja häid uudiseid. Lisaks ka uusi ideid, kirge, entusiasmi, peale hakkamist, potentsiaali, julgust, spontaansust ja tegevusele asumist.

Päev võib tavapäraselt kiirem olla nii füüsiliselt kui mentaalselt. Sul võib palju mõtteid ja uusi ideid tulla, samuti uut informatsiooni sinu juurde jõuda. See kõik annab energiat ja motivatsiooni. Kui sa oled enne kahelnud asjades, neid edasi lükanud või mingite asjaolude tõttu pausile pandud, siis nüüd kui tulevad uued mõtted on aeg kõik liikuma panna ning teha tegevusi selleks. Õnn on praegu sinu poolel ja tegevused toovad tulemusi.

Töös kindlasti on aeg tegutseda ja kasutada oma energiat millegi saavutamiseks. Raha seisud võivad ka hakata paranema, kui oled selleks astunud vajalikke samme.

Samuti on õige aeg loominguks ja hobideks. Täna kuula oma intuitsiooni ja lase oma loomingu mahlad valla. Soovitav on võtta ette lõbusaid ja toredaid tegevusi ka oma lähedastega.

Suhetes on rohkem kergust ja inimesed on rohkem avatud uutele ideedele ja ettevõtmistele. Täna võite julge olla ja ise suhtes initsiatiivi näidata. Kuid hoidke teemad ja koosviibimised positiivsed. Mõningate jaoks võib suhtes tulla täna rohkem särtsu ja flirti.

Kui soovid endale isiklikku pikemat ennustust, siis võta minuga ühendust ja vaatame üheskoos tulevikku.

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare