Tarokaart Sauade Kolm


Päeva iseloomustuseks on valikud ja planeerimine. Me võime ennast leida täna mõtlemast valikutele ja võimalustele. Nüüd hakkame nägema rohkem võimalusi, mida kaaluda ja kuhu suunas tuleviku poole sammuda. Võibolla ei ole kõik veel valmis kohe liikuma uue alguse suunas kuid alateadlikult hakkame oma ellu seda manifisteerima. Kes on valmis, siis võib edasi sammuda julgete ja ambitsioonikate plaanidega, sest uued algused on soodustatud. Kui oled oodanud midagi võimendada või edasilükanud siis on sul võimalik nüüd liikuda kiiremini edasi kui hakkad tegutsema.

Täna võib päevakorda tulla ka reisimine ja liikumine ka selleks on soodne aeg kui isegi väliselt tundub see piiratuna. Võite hakata ka planeerima järgmiseks aastaks oma samme ja tegevusi. Läbi liikumise täna võite tunda vabadust ja kergust.

Kui tunned ennast täna olevat kahe vahel või et ei suuda otsustada, siis lülita kõik väline välja ja kuula ainult oma südametunnet. Vaata enda sisse ja leida enda eesmärgid.

Olulisel kohal on ka suhted ja partnerlus. Me hakkame rohkem lähedust tundma inimestega, kes jagavad meiega samu vaateid, plaane ja visioone. Läbi kommunikatsiooni ja mõtete jagamise võime jõuda üksteise mõistmiseni. Täna on õige andestada inimestele oma minevikus ja olla kaastundlikum teistega. Kui me andestame ja laseme lahti emotsioonidest siis saame enda elus edasi liikuda, et mitte miski ei hoiaks tagasi.

Kui tunned, et vajad juhatust või sul on raske oma teed leida erinevates küsimustes, siis võta minuga ühendust.

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare