Tarokaart – Sauade Kuningas


Tänane kaart toob endaga palju energiat ja liikumist, millega saavad nakatatud ka teised. See Kuningas on omas elemendis, ta ei puhka, vaid istub troonil, peaaegu nagu liikvel olles.

Täna on hea päev püstitada suuri eesmärke, vaadata kaugemale tulevikku. Te teate kindlalt mida tahate ja Sauade Kuningas aitab seda saavutada oma kindlameelsusega. Ka rasked ja vaeva nõudvad ülesanded ei koorma täna.

Tööl võite olla täna iseteadlik, kindlameelne ja väga veenev, kõrge motivatsiooniga ja organiseeritud. Töö lausa lendab, ka ülesanded, mis on pikalt juba lauanurgal tolmu kogunud.

Suhtes on täna tähtsal kohal heasoovlikkus ja pühendumine. Sauade Kuningas näitab, et oleme oma suhte üle uhked või oleme tugeva isiksusega kaaslase otsingul.

Soovitus kaardilt: Võta vastu oma juhiroll. See võib toimuda eraelus või töö juures, spordis või avalikus elus. Ühenda oma ideaalid ja tegelikkus tugeva tuleenergiaga. Aja jooksul muutuvad sinu tuli ja spontaanne tahe kogemusteks, jõuproovid ja ülesanded tugevusteks ning karismaks.

Kui oled elu ristteel ja tunned, et vajad abi suuna valimisel, võta minuga ühendust.

Helista 900 1727 ja vali 21.

Ennustaja Geesa