Tarokaart – Sauade Viis


Päeva peamised märksõnad on vastupanu, oma õigus, erinevused, seisukohad, egod, kaitses või rünnakus hoiakud, konfliktid, arusaamatused, mõistmatus, võistlus, ärrituvus.

Täna võite peamiselt kogeda nii sisemist või välist konflikti, seisukohad ja arvamused võivad kergemini risti minna ning tekitada pingeid. Inimeste vahelised erinevused ja tasandid võivad ilmneda, sellest tulenevalt ka rohkem omavahelist arusaamatust ja mööda rääkimist. Võib jääda mulje nagu iga inimene tunneb ja mõtleb sinust täiesti erinevalt ning ühist keelt on raske leida.

Samuti inimesed juhinduvad täna rohkem egost ja ei arvesta teistega väga palju. Inimsuhetes ei tasu täna oodata lubadusi, kompromisse, kokkuleppeid ega muid ootusi. Erinevates suhetes võib tekkida ka võistluse momente, kui keegi ajab taga oma õigust või õiglust, tahetakse oma seisukohti näidata, ego tahab tõestada iseennast, panna oma sõna maksma jne. Igasugused läbirääkimised, olulised teemad, otsused ja muu peaks mõnele teisele päevale edasi lükkama.

Meie endi sees võib esineda segadust, arusaamatust või konflikti. Võime nö. iseendaga minna tülli, kas süüdistada ennast, vihastada, tunda ohvrimeelsust või muud negatiivset. Kõik need emotsioonid on tegelikult kompassiks sulle asjadest, mis sind tegelikult häirivad või oled alla surunud. Need ärritajad peaks iseenda jaoks neutraliseerima läbi mõistmise ja lahtilaskmine.

Tegelikult on päev väga hea enesearenguks, sest meile võib tekkida keerukamaid ja emotsionaalsemaid situatsioone millega me peame õppima toime tulema ning lahendama. Kui me õpime neutraliseerima negatiivsust enda ümber, siis ei lõhu me enam iseennast emotsionaalselt ja füüsiliselt.

Kui tunned, et täna on raske toime tulla oma tunnete ja mõtetega, siis leiame üheskoos lahendused ja rahu.

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare