Viimsepäeva kohus


Võtmesõnad: kohtuotsus, uuestisünd, sisemine kutsumus, ümberhindamine, vabanemine, heastamine.

Viimsepäeva kohus on kaart, mis on tähistatud numbriga XX ning vastab hüpoteetilisele planeedile Vulkaan. Kaardil kujutatakse inglit, kes puhub Viimsepäeva pasunat, mis tähistab kõikevõitvat muutumist, õiglast tasumise tundi. Sümboliseerib puhastavat ja purustavat jõudu, mis loob vaimse uuestisünni. Sümboolne vana maailma lõpp.

See kaart palub oma mineviku tegude üle järele mõelda, ise endale andeks anda. Jätta minevik, leppides sellega, selja taha ja vabastada kõik hirmud, et kartmatult tulevikku vaadata. On aeg teha lõplik otsus ja võtta vastu muudatused, tervenemise ja uuenemise hüvanguks, andestada endale ja avarduda enese täispotentsiaalile.

Armastuses ja suhetes võib tänane päev olla määrav, võimalik, et tuleb langetada otsus tuleviku üle. On aeg mõtiskleda juba käidud teekonna üle, mis on toonud just sellesse käesolevasse punkti. Teha valik ja otsus selle põhjal. On võimalik valida, kas pühenduda just sellele inimesele, ideaalile või siiski mitte. On saabunud aeg vabastada minevik ja vaadata sirgelt tulevikku.

Töös näitab see kaart tasu – kui olete teinud kõvasti tööd ja pingutanud, siis on tasu kindel. Kui siiski ei ole andnud endast parimat, pole veel hilja teha muutust.

Tulevik peegeldab Sinu tänaste mõtete kvaliteeti, kõik on Sinu enda kätes.

Võta minuga ühendust helista 900 1727 ja vali 21.

Ennustaja Geesa