Tarokaart Viimsepäeva Kohus


Võtmesõnad: uuestisünd, vabanemine, ümberhindamine, heastamine, andestamine.

Täna on õige aeg, et kaaluda oma tegusid ning veenduda, et need järgivad sinu väärtusi ning uskumusi. Tuleks mõelda minevikus tehtud tegudele ja hinnata hetke olukorda. Kaart võib anda sulle märku, et sind ootavad ees eluliselt olulised valikud, mida sa ei saa vältida. Kui sa tegid need olulised valikud minevikus, siis on nende tulemus siin ja praegu. Sa pead oma otsuste tagajärgi võtma avatud meelega. Sa ei saa midagi teha mineviku muutmiseks ning ainus õige valik on andestamine ja edasi liikumine.

 

Töös näitab kaart, et sind jälgitakse ning hinnatakse. Seega on praegu õige aeg, et töös kõvasti pingutada ning olla tähelepanelik enda presenteerimisel. Kui sa oled kõvasti tööd teinud, siis su pingutusi pannakse tähele.

 

Armastuses vihjab kaart, et on aeg kaaluda, mida sa tegelikult oma suhtest vajad.
Kui sa oled suhtes, siis see suhe on sulle oluline, kuid samuti hoiatab teineteise piisavalt mitte hindamise eest. Kommunikatsioon ja suhtlemine on suhte alus ning see tõenäoliselt aitab teile oma suhtesse uuesti elu sisse puhuda.
Kui olete vallaline, siis kaart soovitab, et te ei läheks kohe esimesse võimalikusse suhtesse. Selle asemel võtke aega ning kaaluge ja mõelge, mida te ootate oma järgmisest suhtest. Kaart annab nõu, et sa ei tohiks potensiaalset partnerit liiga kiirelt hinnata.

 

Täna tehtud otsused mõjutavad sinu tulevikku.

 

Olen sulle abiks ja toeks, helista numbril 900 1727, vali 11

Ennustaja Luna