Sauade Kümme


Tänase päeva märksõnad on: koorem, kohustused, töö, kerguse leidmine ja asjade ümberhindamine, kõrgpunkt, lõpetamine.

See kaart sümboliseerib suurt koormat ja vastutust, mida on kanda võetud. Tulemuseks võib tulla ülekoormatus ja lahendus peaks saabuma võimalikult kiiresti. Kui vaadata kaarti tuleviku perspektiiviga, siis kergelt ei ole midagi kätte tulemas. Kõik, mis ette võetud laheneb läbi pingutuste. Ka võib olla see kaart märk kõrgematelt jõududelt, et mängus on kangekaelsus ja kuulama peaks südant, mitte mõistust. Vahel on kergem lasta koorem lahti ja vaadata eemalt, kes jääb kõrvale, kes lahkub.

Töö: abiks on vastutuse jagamine ja puhkamiseks aja leidmine. Nii mõnigi koorem on vabatahtlikult ja ise enda kanda võetud. Mitte midagi ei ole katki, kui jagada seda oma kolleegidega. Kõike ei pea jaksama. Samas on hea märgata ka kaaslast. Kas saab kellegi elu kergemaks teha.

Armastus: suhetes või üksi, olukord võib tunduda keeruline ja koormav. Midagi ei liigu ja tekib väsimus, tüdimus. Aitab, kui astuda oma olukorras samm tagasi ja proovida vaadata seisu kaaslase pilgu läbi.

See kaart soovitab tegeleda enda hirmude ja kartustega. Just need segavad õnne, mida ihkame. Lubades endal olla, ei pea mängima ega teesklema tugevust, kui hetkel on tunda vaid nõrkust. Vaadates endasse, saab nii mõnigi tegelik kui ka kujutletav koorem maha pandud.

Kui sinu elus on keerulised situatsioonid või vajad valikute tegemisel abi, siis võta minuga ühendust.

Helista 900 1727 ja vali 20

Ennustaja Lizette